- Details
-
Details
PAVÈZ 100% Pure Minerale Touch Ups verzorgt uw huid door toevoeging van actieve en beschermende ingrediënten. Onze Touch Ups zorgen voor een egale, frisse teint en een natuurlijke uitstraling. De pure mineralen verstoppen uw poriën niet en maken uw huid zacht. PAVÈZ 100% Pure Make Up is geschikt voor de gevoelige huid omdat het geen parabenen, talk, chemische zonnefilters, bismuth oxychloride, synthetische kleur- en geurstoffen bevat. Geschikt voor vegetariërs en veganisten.
Voor PAVÈZ 100% Pure Mineral Touch Up hebben wij voor u de volgende ingrediënten geselecteerd.
Cetiol
Dicaprylyl Carbonate is een geurloze, vaste plantaardige vet en in ons geval verkregen uit kokosolie. Wij hebben dit cosmetische ingrediënt toegevoegd om de huid te verzachten en de absorptie en hechting van de minerale foundation te verhogen. Het is een droge, verzachter en het laat geen vette laag achter op de huid. Mica
Mica is een verzamelnaam voor een groep mineralen en zorgt voor de exclusieve glans in onze producten.
Zinc Oxide
Zinc Oxide is een bekend mineraal gemalen tot een witte poeder. Het wordt gebruikt als een kleurpigment in cosmetica. Het reflecteert het zonlicht en beschermt de huid tegen UV stralen.
Silica
Silica is een mineraal dat wordt gewonnen uit kwarts en in veel kleisoorten voorkomt. Silica heeft een vochtvasthoudende werking en zorgt dat uw huid zacht blijft.
Iron Oxides
Iron (ijzer) oxide is afkomstig van een natuurlijk mineraal hematiet. Dit mineraal zorgt voor de prachtige kleuren in onze producten.
Ultramarines
Ultramarines zijn mineralen, die worden gebruikt als kleurpigmenten in cosmetica.
- Ingrediënten
-
Details
Dicaprylyl Carbonate (derived from coconut), Titanium Dioxide (CI77891), Zinc Oxide, Kaolin Clay, Silica, Boron Nitride, Iron Oxides (CI77491, CI77492, CI77288, CI77499), Ultramarines (CI77007). - Gebruiksaanwijzing
-
Details
Allereerst doet u een beetje poeder in de deksel en maakt u met een gewone Foundation-kwast ronddraaiende bewegingen in de poeder. Vervolgens tikt u het overtollige poeder terug in de deksel. Nu kunt u met deppende bewegingen de Foundation-poeder aanbrengen op uw huid. Dit geeft een mooie en egale dekking.