Vitamine A en E crème: wat doet het voor U?

Een mooie huid met vitamine A en E antirimpel crème (parabenenvrij)

Een fris ogende, heldere en stralende huid is vaak de uitkomst van een uitgebalanceerd dieet, voldoende water drinken, stress reductie en een goede huidverzorging. Maar wat is goed?

Iedere beauty-expert heeft zijn of haar eigen mening en zo is het vaak lastig om tot een weloverwogen aanschaf over te gaan. Al worstelend door alle cosmetica informatie ontdek ik dat de experts het over één ding wel eens zijn: een goede huidverzorging bevat veel vitamine A en E. De reden hiervoor is dat Vitamine E een anti-oxidant is die de huidcellen kan activeren. Onderzoeken hebben aangetoond dat vitamine E helpt bij het herstellen van de beschadigde huidcellen en ondersteuning biedt aan het vervangen van de oude huid met nieuwe huid.

Vitamine A – ook wel Retinol genoemd – wordt in huidverzorging gebruikt om huidveroudering te behandelen. Natuurlijke Retinol (Vitamine A) werkt omdat de moleculaire structuur klein genoeg is om in de onderste lagen van de huid door te dringen. Van Vitamine A is bewezen dat het pigmentvlekjes, fijne lijntjes en rimpels verminderd en de huidstructuur verbeterd.

De voordelen van een 100% natuurlijke Crème met Vitamine A en E voor uw gezicht:

  • Het werkt als fantastische moisturizer voor alle huidtypen
  • Het beschermt de huid tegen de zon
  • Het vermindert Acne en Acne littekens
  • Het vermindert fijne lijntjes

LET OP: De meeste Vitamine E crèmes bevatten Parabenen. Kies daarom voor 100% natuurlijk met een kwaliteitskeurmerk. Contoleer altijd de ingrediëntenlijst op methyl-, propyl- en butylparaben.

Vitamine A en E: voor ons een logische keuze

Ageproof van PAVÈZ is een effectieve en veilige anti-rimpel verzorging met Japanse Rozenolie, Vitamine A en E en Hyaluronzuur. Kostbare natuurlijke ingrediënten geselecteerd op basis van hun specifieke anti-aging eigenschappen. Het assortiment bestaat uit een gezichtsreiniger, een gezichtstonic, een dag- en nachtcrème en een crèmemasker.

Ontdek de nieuwe generatie 100% natuurlijke anti-rimpel verzorging met Japanse Rozenolie, Vitamine A en E en Hyaluronzuur!

Probeer nu de Vitamine A en E crème voor slechts € 2,50!

Wilt u Ageproof van PAVÈZ eerst uitproberen? Bestel dan in de PAVÈZ Webwinkel een 5ml sample voor slechts 2,50 euro inclusief gratis verzending! Bij uw volgende bestelling van 50 ml of 100 ml ontvangt u eenmalig weer 2,50 euro retour.

Dierproefvrije cosmetica

De Ageproof-producten van PAVÈZ zijn dierproefvrij en bevatten GEEN:

parabenen ● synthetische conserveringsmiddelen ● synthetische kleurstoffen ● synthetische geurstoffen ● minerale oliën ● propyleen glycol ● polyethyleen glycol ● paraffine ● siliconen ● aardolieproducten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>